בשנים האחרונות החינוך הפיננסי נהפך לנושא מרכזי. חשיבות ניהול ההון המשפחתי לאורך זמן תוך ניתוח צרכים ורצונות, הולכת וגוברת . כיום, תכנון פיננסי נכון הכולל ניהול השקעות, איזון תקציב המשפחה, וגם חיסכון לילדים לצורך הוצאות עתידיות (חינוך, חתונה, דיור וכו'), הכרחי.

זוהי משימה לא פשוטה!

סניפי בנקים נסגרים או לחלופין מתמזגים, אוכלוסיית הפקידים לרבות יועצים ומנהלים מתחלפת בתדירות גבוהה כך שלעיתים, לקוח מחליף מספר יועצים. אף בבתי השקעות תופעות אלו קיימות ומנהלי השקעות השכירים מתחלפים. אנו באפ.בי.פמילי רואים חשיבות עליונה בקשר לטווח ארוך עם לקוחותינו.

שוק ההון נהיה יותר ויותר מורכב עבור מרבית הלקוחות. החוסכים כבר לא מתעניינים בדואר המגיע מהגופים הפיננסים, והביורוקרטיה המסורבלת רק מחריפה את התופעה, למרות שחלק ממנה חשובה מאוד (ניתוח צרכים, ניתוח רצונות).

התוצאה מכך היא שלא יודעים כיצד לחסוך, להשקיע, לתכנן את עתיד המשפחה והילדים, ואף גרוע מכך, אנשים לא מודעים בפרטי תיק הנכסים שלהם.

אפ.בי.פמילי הוקמה בדיוק לצורך זה. חשוב לנו להעביר כמות מרבית של אינפורמציה ללקוחותנו בשפה פשוטה יותר שתיהיה מובנת לכל . אין כוונה להוסיף מסמכים להר המסמכים שאנו מקבלים היום מהגופים המנהלים את כספנו (בנקים, בתי השקעות, חברות הביטוח), אלא לנתח את המצב הקיים, ולהציע תחליפים המדגישים את הרצונות והצרכים הפיננסים של לקוחותנו, וגם לפקח על הגופים המנהלים את החיסכונות.

אם בנוסף נצליח להעניק  לציבור ידע פיננסי, המאפשר לו להבין את תיק החיסכונות שברשותו, אז הצלחנו במשימתנו.

אנו דואגים לניהול ההון המשפחתי תוך :

 - בחינת כלל נכסי הלקוח בראיה הוליסטית.

 - הצמדות לאסטרטגיית ההשקעות שהותאמה באופן פרטני לכל לקוח.

 - שימת דגש רבה על מעבר בין דורי של ההון המשפחתי.

 

מנכ"ל החברה, דוד בראמי, הינו בעל תואר Bsc  בכלכלה וניהול מהטכניון ובעל תואר שני במנהל עסקים. צבר נסיון של למעלה מ- 20 שנה בשוק ההון והבנקאות בישראל. מילא תפקידים רבים כיועץ השקעות, משווק השקעות, משווק פנסיוני ומנהל תיקי השקעות. בשנים אחרונות עבד בבנקאות פרטית כמנתח הוליסטי של תיקי הלקוחות .

יצירת קשר

בכל נושא, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

חזור לראש העמוד

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now